CCTV kamera için uygun Fiyat Uranium Kamera Kayıt Cihazları

  • Tarih |

 

CCTV Sektörünün önde gelen markalarından  Uranium Kamera Kayıt Cihazları adını, çıkarttığı yeni IP tabanlı kameralar ile analog pazarının yanı sıra hızla büyüyen IP pazarında da sıkça duyuyoruz.

Giriş seviyesi üründen, proje ürününe kadar çok geniş bir yelpazede ürün gamına sahip olduklarını belirten; Art Sistem Genel Müdür Yardımcısı Aytuğ Tavşan, firmalarının ürettiği tüm ürünlerde doğru değerleri ve özellikleri ürün kataloglarına yazmanın kendileri için çok önemli olduğunu söylerken, yıllardır oluşturdukları sadık bayi yapısında dürüstlüklerinin ve basiretli tüccar olmalarının her zaman faydasını gördüklerini belirtti.   

“En İyi Tercih” sloganıyla 2004 yılından beridir Bilişim tarafında dağıtıcılık ve distribütörlük yapan Art Sistem Bilgisayar firmasının Güvenlik izleme sistemleri tarafında ki tescili markası Uranium Kamera Kayıt Cihazları 4 yıldır güvenlik pazarı tarafında bayilerine çözümler sunuyor.

Uranium Kamera Kayıt Cihazları, CCTV sektörünün kanayan yarası olan ürünlere yanlış değerler ve özellikler yazılıp tüketicinin kandırılmasına karşı kendi prensipleri doğrultusunda tüm ürünlerinde, üründe kullanılan chipleri kataloğuna, web sitesine ve ürün kutusu üstüne yazarak CCTV pazarında oluşturduğu dürüst ve doğru marka algısını pekiştiriyor.

Sadece kamera da değil, kayıt cihazından kabloya, BNC den adaptöre kadar pazara sundukları tüm ürünlerde ürün özelliklerini en ince detayına kadar belirttiklerini söyleyen Aytuğ Tavşan, Uranium Kamera Kayıt Cihazlarımarka CCTV kablomuzda bile bulunan tel sayısı, bakır oranı, tel kalınlığı tüketicilerin bilgisine açıktır ve tüketiciler ve bayilerimiz ürün ile ürün özelliklerini istedikleri gibi kıyaslama imkanına sahiptirler diyor.

Sektörde doğru değerleri tüketiciye bildiren firma sayısının bir elin parmaklarını geçmediğini düşündüğümüzde, Uranium Kamera Kayıt Cihazları’un gerçek değerlerini yazması kendilerine ve ürünlerine olan güveni gösteriyor.